Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Бізнес-перспективи зі службою зайнятості

Переглядів: 224
19.09.2019 - 11:31
Бізнес-перспективи  зі службою зайнятості

18 вересня в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг з основ бізнес-планування . В заході взяли участь як  безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості так і приватні підприємці місті Бахмут.

Тренінг  проводився фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості в рамках проекту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Даний проект спрямований на поліпшення економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України.  Фахівці центру зайнятості, які пройшли навчання за тематикою «Підприємницькі ініціативи та бізнес планування» проводили захід в новій формі з використанням інтерактивних вправ,які спрямовані на розвиток підприємницьких навичок та якостей слухачів. Так, наприклад, використання учасниками японської концепції техніки «ікіgai» надало можливість проаналізувати власні ресурси та можливості для   реалізації затребуваних бізнес –ідей.

Одним зі спікерів на тренінгу виступили представники громадської організації «Агенція зі сталого розвитку та інновацій», які розповіли про участь в проектах , спрямованих  на розвиток місцевих громад та на допомогу в розвитку підприємництва.Увагу слухачів також звернули на особливості оформлення заявок для участі в грантових програмах.

Фахівці служби зайнятості знайомили учасників з додатковими джерелами отримання корисної для підприємців інформації, серед яких додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва», онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки з бізнес-планування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості , інші корисні інтернет ресурси.

Центр розвитку підприємництва  Бахмутського міського центру зайнятості запрошує всіх, кому цікаві питання розвитку підприємницьких ініціатив до співпраці та участі в тренінгах за даною тематикою .

Відділ профорієнтації
Бахмутський міський центр зайнятості

вул. Захисників України,13,
м. Бахмут, Україна, 84500
тел.: +38(06274)-8-23-81


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально