Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

У Бахмуті відбувся серпневий марафон освітян

Переглядів: 229
30.08.2019 - 09:48
У Бахмуті відбувся серпневий марафон освітян

Напередодні нового навчального року в Бахмуті відбувся серпневий марафон педагогічних працівників, органінізатором якого стало Управління освіти Бахмутської міської ради

Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»,  до якого долучилися   освітяни Бахмута та сільських рад Бахмутської об’єднаної територіальної громади.

На заході були присутніми представники міської влади: секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, заступник міського голови Вікторія Точена. Вони привітали педагогів  з початком нового навчального року й дали схвальну оцінку роботі галузі. Серед почесних гостей марафону – депутат Бахмутської міської ради Ольга Капленко.

На початку заходу працювали виставки «Методичні практики сучасної української школи», «Шкільні євроклуби», «Разом до НУШ», «Робототехніка», «До школи з новими підручниками», «Буккросінг», артмайстерні «Ідеї для педагога» та фотозони.

У першій частині педагогічного марафону 120 педагогів змогли взяти участь у методичному меседжі «Навчаємо по-новому». Було інформативно й цікаво, змістовно та креативно.

Друга частина заходу, яка проводилася у формі педагогічного івенту, зібрала більше 130 педагогів.  Особливим моментом заходу стало виконання  педагогами  Бахмута національного Гімну України. Зі словами привітання до присутніх звернулися ті, заради кого в Бахмуті, як і в усій Україні, впроваджується Нова українська школа – діти. Під час невимушеного спілкування було обговорено важливі питання розвитку сучасної освіти Бахмута.

Міська влада цілеспрямовано підтримала ініціативу Уряду та надала фінансову підтримку на оснащення нових освітніх осередків для відкриття сучасних 1 класів у  школах міста Бахмута.

Начальник Управління освіти Марина Рубцова у доповіді «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута» ознайомила учасників заходу із напрацюваннями освітянської спільноти на шляху до змін та окреслила стратегічні задачі на майбутнє: успішний старт 1,2 класів НУШ, забезпечення високої європейської якості освіти, побудова безпечної школи,  дитиноцентризм, наскрізний процес виховання, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях, прозорість та відкритість усіх закладів освіти.

Керівникам шкіл №№1,2,4,5,9,10,18, дитячих садків №№6,24,36,47,54,55,58 вручили  Подяки за якісну підготовку закладів до нового навчального року, створення сучасних безпечних умов для навчання і виховання дітей.

Були нагороджені вчителі 1 класів   ЗОШ №№1,2,5,9,18,24 – переможці міського конкурсу по підготовці до реалізації концепції «Нова українська школа».

За доброю традицією голова профспілки освіти Бахмута Алла Руднєва привітала молодих спеціалістів.

Підсумовуючи заслухане на заході, слід відзначити, що реформа продовжується, розставлені основні пріоритети діяльності освітян Бахмута.

Вітаємо педагогів із початком нового навчального року, з Днем знань!

Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»Напередодні Дня знань на базі Бахмутської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся серпневий марафон педагогічних працівників «Досвід, практика і перспективи сучасної освіти Бахмута»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально