Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 52 гостя.

Рекомендуємо

Служба зайнятості запрошує до участі у тренінгах

Переглядів: 605
17.07.2019 - 17:48
Служба зайнятості  запрошує до участі у тренінгах

17 липня в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулась зустріч 2 підприємців та 10 безробітних з головними спеціалістами Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Ганною Бондаренко та Олегом Соколовим.

Представники Пенсійного фонду надали консультацію щодо електронних послуг ПФУ, а також ознайомили з особливостями подання звітності, перевагами отримання легальної заробітної плати та оформленням трудових відносин.

Основну увагу учасників зустрічі було зосереджено на проекті «Тренінг ПРООН зі створення бізнес-ідей, стартапів та бізнес-планів», який передбачає проведення тренінгів та надання грантової підтримки. Мета проекту – допомогти у започаткуванні, відновленні чи розширенні підприємницької діяльності внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню.

Про шляхи співпраці зі службою зайнятості для новоутворених роботодавців, соціальні послуги служби зайнятості для роботодавців та осіб, які планують започаткувати власну справу, можливості отримання компенсації ЄВ, використання електронних кабінетів розповідала присутнім заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сліпцова.  Учасників зустрічі було проінформовано про проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, спрямованого на залучення суб’єктів підприємництва до реалізації проектів у пріоритетних напрямках діяльності. Заступник начальника відділу профорієнтації Галина Сіддікі надала поради щодо розробки успішної бізнес-ідеї та складання бізнес-плану, опрацювання етапів і шляхів втілення бізнес-ідеї у життя.

17 липня в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулась зустріч 2 підприємців та 10 безробітних з головними спеціалістами Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

Останні статті на сайті


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально