Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

«Співробітництво дорослого з дітьми - пріоритет сьогодення»

Переглядів: 7547
03.02.2012 - 08:06
«Співробітництво дорослого з дітьми - пріоритет сьогодення»

25 січня в дошкільному навчальному закладі  № 47 «Кристалик» відділу освіти Артемівської міської ради  пройшло друге засідання клубу  сучасного педагога «Гармонія» для вихователів дошкільних закладів міста.

Як повідомила керівник клубу вихователь-методист М.В. Мілованова, тема зустрічі є дуже актуальною, бо допомагає переосмислити місце дитини  і дорослого в сучасному педагогічному просторі та набути практичних навичок впровадження педагогіки співробітництва.

Головне, що потребує серйозних змін, – педагогічна позиція, тактика  і способи спілкування з дошкільниками. Заняття вихователя старшої групи Сосіної І.В. «Подорож в Царство Снігової Королеви» - це зразок пошуку шляхів впровадження технології співробітництва  дорослого з дітьми в сумісній творчій діяльності. Сьогодні ми відчуваємо нагальну потребу в налагодженні довірливих сосунків, позитивних відношення одне до одного, тому виступ психолога дошкільного навчального закладу № 47 Гапонюк О.Є. був присвячений гармонізації внутрішнього світу та стосунків  дорослих і дітей. Вихователь-методист Праліч О.Ю. поглибила знання учасників про два головних аспекту сучасного заняття – це створення мотиваційного поля та проведення рефлексії власної  діяльності.

Практична робота з учасниками клубу пройшла в формі міні-тренінгу, на якому вони отримали практичні навички проведення ігор та вправ з дітьми по співробітництву в творчому напрямку, відвідувачі поділилися власними наробками з даного питання на підставі виконання домашнього завдання.

В рубриці «Взаємодіємо з соціумом» виступила головний зберігач фондів міського краєзнавчого музею Радченко О.О. з пізнавальною інформацією «Творче життя міста», яка допомогла вихователям ознайомитися з цікавими підходами до знайомства дітей з творами мистецтва.

Виступ-діалог методиста міського відділу освіти І.Ю. Рибалко акцентував увагу учасників на усвідомлення важливих професійних якостей сучасного педагога та зрозуміти сучасний стиль роботи педагога фасилітатора. Для впровадження нової місії вихователя, зауважила Рибалко І.Ю. треба докласти надзвичайних зусиль і набратися терпіння, щоб кожний день перетворити в цікаві хвилини спілкування, зробити освітній процес  «школою мислення та відкриттів».

Підведення підсумків роботи пройшло в формі складання сінквейну, що допомогло педагогам акцентувати увагу на головній думці зустрічі та зробити власний висновок в цікавій нетрадиційній формі.

25 січня в дошкільному навчальному закладі № 47 «Кристалик» відділу освіти Артемівської міської ради пройшло друге засідання клубу сучасного педагога «Гармонія» для вихователів дошкільних закладів міста. 25 січня в дошкільному навчальному закладі № 47 «Кристалик» відділу освіти Артемівської міської ради пройшло друге засідання клубу сучасного педагога «Гармонія» для вихователів дошкільних закладів міста. 25 січня в дошкільному навчальному закладі № 47 «Кристалик» відділу освіти Артемівської міської ради пройшло друге засідання клубу сучасного педагога «Гармонія» для вихователів дошкільних закладів міста.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально