Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Розвиток творчого простору молоді теж справа центру зайнятості

Переглядів: 603
24.06.2019 - 08:18
Розвиток творчого простору молоді теж справа центру зайнятості

20 червня у молодіжному центрі Перспектива разом з фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості  відбувся яскравий та, одночасно, ліричний творчій вечір молодого талановитого співака, студента коледжу музичних мистецтв ім. І. Карабиця Петра Анісімова під назвою «Хіт мого літа», в репертуарі якого твори від авторської пісні  «Посміхнись», «Історія»  «Грусний денс» та актуальних хітів до пісень про любов.

Більшість з нас щодня слухає музику на телефоні, з навушників, з комп’ютера тощо. Не завжди у нас з’являється можливість послухати живу атмосферну музику та спостерігати захопливе дійство, в якому зливаються  вокальні дані молодих співаків, їх харизма та креативність в одному коктейлі.

На зустріч завітали студенти  навчальних закладів міста, викладачі та просто любителі поезії  та музики.

Жвавий інтерес аудиторії визвали і виступи інших молодих виконавців – студентів музичного коледжу, які  презентували як світові хіти, так й свої авторські пісні. Не оминули також найвідоміші музичні хіти популярних співаків.

Особливі оплески дісталися Катерині Дороховій та Петру Анісімову в номінації «Дует». А приз глядацьких симпатій отримав Роман, який без спеціальної підготовки презентував популярну пісню. Підводячи підсумки заходу, співорганізатор творчого вечора  фахівець Бахмутського МЦЗ Ксенія Насонова  зазначила: «В першу чергу, ми прагнемо сприяти розвитку сучасного мистецтва, підтримати позитивний дух нашої молоді. Такі зустрічі дають можливість відшліфувати навички самопрезентації талановитої молоді, навчитися виражати  та реалізувати себе у професійній кар’єрі».

20 червня у молодіжному центрі Перспектива разом з фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості  відбувся творчій вечір молодого талановитого співака, студента коледжу музичних мистецтв ім. І. Карабиця Петра Анісімова під назвою «Хіт мого літа»творчій вечір молодого талановитого співака, студента коледжу музичних мистецтв ім. І. Карабиця Петра Анісімова під назвою «Хіт мого літа»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально