Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 88 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Сім нових міст стануть партнерами Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» задля розвитку місцевої економіки

Переглядів: 1033
06.06.2019 - 08:44
Сім нових міст стануть партнерами Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» задля розвитку місцевої економіки

6 червня 2019 року – Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) розширює географію партнерів. Цього тижня керівник Проекту USAID Майкл Піллсбері підпише Меморандум про співпрацю щодо розвитку місцевої економіки з міськими головами семи міст та громад Донецької та Луганської областей: Бахмута, Добропілля, Покровська, Старобільська, Краматорська, а також Біловодської та Новопсковської ОТГ.

У рамках партнерства передбачається допомога у стабілізації місцевої економіки, відновлення інфраструктурних об’єктів, розвиток малих і середніх підприємств, підвищення віри населення в економічний успіх Східної України.

Основним напрямом співпраці з Бахмутом, Добропіллям, Покровськом (Донецька область) та Старобільськом (Луганщина) стане розробка стратегій економічного розвитку для цих міст. Це згуртує інтереси мешканців та бізнесу навколо спільного бачення майбутнього. В інших містах – Маріуполі, Краматорську (Донеччина), Біловодській та  Новопсковській ОТГ (Луганщина) – Проект USAID підтримає реалізацію проектів, спрямованих на економічний розвиток громад.

Зокрема, Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» та місто Бахмут, а також Біловодська та  Новопсковська ОТГ співпрацюватимуть над розвитком туризму. Сьогодні через  застарілу інфраструктуру та відсутність стратегічного підходу до розвитку сфери гостинності, потенціал регіону не використовується сповна. Тому Проект USAID разом із учасниками ринку розроблятимуть нові нішеві пропозиції, спільно шукатимуть нові перспективи і шляхи розвитку індустрії гостинності.

Проект USAID також сприятиме розвитку сфери інформаційних технологій (ІТ), яка має потенціал стати важливою частиною економіки регіону. Серед завдань – налагодження співпраці місцевих ІТ компаній Краматорська та інших зацікавлених міст із великим сектором ІТ у Маріуполі та вищими навчальними закладами, які готують фахівців для ІТ галузі.

Перелік конкретних проектів, які будуть реалізовані у кожному з міст, будуть фіналізовані впродовж наступних декількох місяців.

Задля досягнення своїх цілей, сторони співпрацюватимуть з широкою спільнотою: представниками бізнесу та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, органами самоорганізації населення, викладачами та студентами вищих навчальних закладів, журналістами та іншими сторонами, зацікавленими в економічному розвитку місцевих громад.

Підписання Меморандумів відбудеться під час I Конференції для партнерів Проекту USAID 6 червня 2019 року в Краматорську (Бізнес-центр «SA&GA», б. Краматорський, 41).

Початок – о 13.30 год.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально