Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 72 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

"Ми – Діти, ми – Всесвіт"

Переглядів: 416
04.06.2019 - 13:15
"Ми – Діти, ми – Всесвіт"

Яскравим фіналом Всеукраїнської акції "Ми – Діти, ми – Всесвіт" в м. Харків став музичний флешмоб, який відбувся 1 червня на центральній площі Свободи.

Цього разу хор «Фантазія» Школи мистецтв м.Бахмута став учасником грандіозного, яскравого шоу в якому були задіяні 4 тисячі дітей – учнів мистецьких та загальноосвітніх шкіл, учасників хореографічних колективів, спортсменів та хорових колективів з восьми місць різних регіонів України Ужгорода, Києва, Бахмута, Хмельницького, Мелітополя, Одеси, Тернопіля, Добропілля.

На багатометровій сцені, дитячі хорові колективи та симфонічні і народні оркестри виступили разом з професійним оркестром "Prime Orchestra". У їх виконанні прозвучали твори українських авторів, а також естрадні світові хіти. Спів прикрасили виступи танцювальних колективів та театралізовані постанови.

Близько години на площі панував «драйвовий», піднесений настрій. Організація заходу вражала масштабами та ретельністю підготовки, а гордість за наших дітей, які приймали у цьому участь просто переповнювала серце.
Ми щиро вдячні гостинним господарям - голові Харківської міської ради Геннадію Кернесу, директору Департамету культури Харківської міської ради Світлані Бабицькій та її заступнику Тетяні Мараховській за незабутні враження, можливість співати поряд з професійними музикантами та набуття сценічного досвіду, високий професіоналізм та щиру любов до дітей.

"Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт""Ми – Діти, ми – Всесвіт"

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально