Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин

Переглядів: 7190
24.01.2012 - 14:03
Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин

20 січня 2012 року на базі дошкільного закладу №18 відбулося друге засідання психолого-педагогічного клубу для  практичних психологів та педагогів дошкільних установ «Росток» за темою «Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин».

Мета заходу - розширити й поглибити знання педагогів про сучасні інтегровані форми роботи з батьками, розробити ефективних форм роботи з родинами.

Методист методичного кабінету Рибалко  І.Ю. розповіла про модернізацію нормативної бази по роботі з батьками та представила для аналізу низку інструктивних  документів. Зацікавленість слухачів викликало знайомство з практичним досвідом роботи дошкільної установи №18 у вигляді мультимедійної презентації «Метод проектів у роботі з батьками», який  представили завідуюча Єщенко Г.А.  і  вихователь-методист Нимирська Л.В.

Керівник клубу вихователь-методист дошкільної установи №52 Ошерова В. Н. у формі методичного діалогу «Запорука успіху - взаємодія з батьками» обговорила  сучасні проблеми взаємодії дитячого садка й родини. Під час інтерактивної вправи «Інформаційний прес-центр» учасники клубу обмінялися досвідом роботи з родинами вихованців своїх дитячих садків. Практичний психолог дошкільного навчального закладу № 52 Михайленко М.М. розкрила шляхи подолання труднощів у роботі з батьками та дала конкретні поради з певних проблем.

Вихователь-методист Нимирська Л.В. і вихователь Гаращенко О.П. представили захоплюючу бінарну музично-театральну  розвагу – ерудит-шоу «У світі казки чарівної» з дітьми середньої групи сумісно з батьками.

Учасники засідання відзначили ефективність форм роботи клубу, які дозволяють поповнити свої теоретичні знання, професійний багаж умінь і підвищити рівень свого професіоналізму й майстерності.

 20 січня 2012 року відбулося друге засідання психолого-педагогічного клубу для  практичних психологів та педагогів дошкільних установ «Росток» за темою «Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин». 20 січня 2012 року відбулося друге засідання психолого-педагогічного клубу для  практичних психологів та педагогів дошкільних установ «Росток» за темою «Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин». 20 січня 2012 року відбулося друге засідання психолого-педагогічного клубу для  практичних психологів та педагогів дошкільних установ «Росток» за темою «Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин» 20 січня 2012 року відбулося друге засідання психолого-педагогічного клубу для  практичних психологів та педагогів дошкільних установ «Росток» за темою «Від гри до гармонічних дитячо-батьківських відносин»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально