Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат

Переглядів: 184
31.05.2019 - 11:19
Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед  юнаків  та  дівчат

23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат.

Близько 100 спортсменів з 9 областей  України змагалися за вищі нагороди Чемпіонату у різних вікових категоріях.10  спортсменів   з м. Бахмута  ввійшли  у збірну команду Донецької області, 3  спортсмена  з міст Лиман, Слов’янськ, Краматорськ. В результаті 3 денної   боротьби  на лісових трасах Пуща Водиці  Бахмутскі спортсмени 11 разів підіймались на п’єдестал пошани, з них  п’ять разів на вищу сходинку. В категорії Ж-14 серед 17  учасників змагань, перемогла  Бритченко Валерія, яка також стала срібною призеркою в спринті. Чемпіонкою України двічі стала  в  категорії  Ж-12 Штепа  Аріна,  Іванін  Ростислав серед  17 спортсменів своєї вікової категорії   завоював 1 місце в спринті і 2 місце на класичній  дистанції 144 мГц, Фролова Олександра  1 місце в спринті, 2 місце в класиці 144 мГц та   третє  в класиці 3,5 мГц,  Василенко Анастасія  2 місце в класиці 3,5 мГц, Успенська  Анастасія  друге місце на класичній дистанції. В підсумку  спортсмени Бахмута під керівництвом тренера Володимира Науменко завоювали  11 медалей і внесли вагомий вклад у скарбничку  команди Донецької області  яка посіла  третє  загально командне місце серед областей України набрав 499 балів.1 місце у команди  м. Київа (566 балів), друге у  команди Сумської області (501 бал). Команди призери змагань були нагороджені дипломами та кубками міністерства молоді та спорту України. Спортсмени призери змагань були відзначені дипломами та медалями  організаторів змагань.

Вітаємо Бахмутських чемпіонів та бажаємо нових перемог! 

23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат. 23-28 травня у м. Київі пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально