Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 111 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….

Переглядів: 1096
30.05.2019 - 13:21
Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….

Саме це і спробували 28 травня довести учні і викладачі Школи мистецтв м.Бахмута , представивши свою творчість для учнів перших класів ЗОШ №5 та НВК №11.

Пошук інтерактивних ідей та форм роботи, шляхів зробити навчання більш цікавим вже давно дарують нам нові яскраві заходи, проекти і постанови.

Мюзикл «Брись!» у виконанні учнів фортепіанного відділу, класів Кольцової Г.В., Кумейко О.О. та Баєва Я.Є., вже вдруге захопив слухачів своєю щирістю та натхненним виконанням. Але сьогоднішня вистава була особливою, бо на сцені виступали зовсім юні артисти, а в залі знаходились найвибагливіші слухачі – діти.

Атмосфера творчості вмить захопила всіх присутніх. Захоплююче дійство, зацікавлені обличчя , пильні погляди та бурхливі оплески створювали неперевершений, піднесений настрій. Особливого колориту заходу додала участь учнів 1 класу Пілотного проекту, виступ яких виглядав особливо зворушливо, але досить професійно.

Фінальним акордом зустрічі став невеличкий концерт учнів інструментальних відділень школи, які виразно представили свої музичні інструменти та запросили гостей до навчання у рідній Школі мистецтв.

Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….Кращого нема нічого в світі , коли дружать музика і діти….

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально