Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Співпраця вчителя-логопеда та родини

Переглядів: 10106
20.01.2012 - 13:55
Співпраця вчителя-логопеда та родини

18 січня 2012 року в Дошкільному навчальному закладі компенсуючого  типу    № 25  «Дзвіночок» відділу освіти Артемівської міської ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів за темою «Співпраця вчителів-логопедів та родини».

Мета засідання - актуалізація впливу системи сумісної роботи педагогів і батьків  на ефективність корекційної роботи з дітьми-логопатами.

До уваги слухачів були представлені презентація досвіду роботи дошкільного закладу № 25 з родинами, перегляд сучасних інтерактивних форм роботи з батьками: ділова гра «Грамоті вчитись – завжди в нагоді» (вчителі-логопеди Тимофєєва М.С., Лісова В.М),  ток-шоу «Школа лікаря Логопедкіна»  (вчителі-логопеди Голуб О.О., Сотнікова О.В.), розвага для дітей та батьків «Теремок на новий лад» з включенням мовленнєвих завдань, фрагменти засідання клубу «Взаєморозуміння» (практичний психолог Куницька Т.В.). Методист дитячого садка № 25 Зоріна Н.В. надала змістовні методичні рекомендації по організації роботи клубів для батьків,

Методичний діалог «Чи бути батькам у групі», який провела керівник методичного об’єднання Романенко О.Б., висвітлив необхідність активної участі батьків в навчально-виховному процесі.  Протягом засідання слухачі приймали активну участь в лінгвістичному тренінзі «Риторика та ораторське мистецтво», який цікаво провела вчитель української мови загальноосвітньої школи №12  Довгольова М.П. використанню сучасних методів роботи з агресивними та імпульсивними дітьми.

Наприкінці засідання методист  міського методичного кабінету Нікітіна І.І. зробила акцент на активне впровадження нових сучасних форм роботи з батьками, взаємодію всіх учасників освітньо – виховного корекційного процесу, ознайомила слухачів з новим Положенням про психолого-медико-педагогчні консультації, новою програмою А.М.Богуш «Моє довкілля».

	18 січня 2012 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів за темою «Співпраця вчителів-логопедів та родини». 	18 січня 2012 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів за темою «Співпраця вчителів-логопедів та родини». 	18 січня 2012 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів за темою «Співпраця вчителів-логопедів та родини». 	18 січня 2012 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів за темою «Співпраця вчителів-логопедів та родини».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально