Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Відбулась вистава мюзиклу «Брись!»

Переглядів: 221
24.05.2019 - 11:23
Відбулась вистава мюзиклу «Брись!»

Потужний заряд позитивної енергії, яскраві декорації і костюми… А ще приємні враження, щирі посмішки та бурхливі оплески….
Саме такий настрій панував 22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута, де відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна, яку підготували викладачі фортепіанного відділу Кольцова Г.В., Кумейко О.О., Баєв Я.Є. з учнями своїх класів.

Сюжет мюзиклу навчає доброму ставленню до природи, тварин та нашої планети і взагалі, закликає всіх бути людяними, чуйними та завжди допомагати один одному.
Головні герої – вуличні коти та кицьки: Філофей, Мурзик, Офелія, Фунтик та Плутон. Саме їх яскраво зіграли Метьолкін Д., Любченко Є., Войтенко Д., Комкова А., Барніч К. та Кара А..
Юні виконавці приємно вразили слухачів різнобарвністю своїх можливостей, як в інструментальних так і в вокальних номерах. Вони дуже артистично і переконливо виконували свої ролі, співали, грали, змінюючи один одного.
Свято мистецтва, натхнення, а головне спільної творчості та дружби видалось на славу. Щасливі обличчя дітей та батьків, слова привітань та оплески стали головним підсумком та винагородою для учасників сьогоднішнього дійства.

 

22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна22 травня в концертному залі Школі мистецтв м.Бахмута відбулась вистава мюзиклу «Брись!» за п’єсою В. Зіміна

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально