Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

В ДЮК «Дельфін» відбулися змагання серед самих маленьких вихованців

Переглядів: 258
22.05.2019 - 15:29
В ДЮК «Дельфін» відбулися змагання серед самих маленьких вихованців

18 травня в спортивному клубі, басейні  «Дельфін» м. Бахмут відбулися змагання, присвячені Дню Європи.

Вперше змагались вихованці оздоровчих гуртків дітей з навчання плаванню та членів клубу «Дельфін» 2007 – 2013 років народження. Маленькі учасники (2011-2013 р.н.) пропливали дистанцію 25 метрів кролем на груді та спині. Всі показали гарні результати. Другим етапом були запливи 50 метрів кролем на груді та спині (вихованці 2008-2011 р.н.). Наступний етапом було комплексне плавання – плавальна дисципліна, в ході якої спортсмени почергово пливуть чотирма різними стилями плавання. Починають заплив найскладнішим стилем – батерфляєм, потім пливуть на спині, наступний відрізок дистанції - брасом, завершується заплив вільним стилем – кроль на груді. Дівчата та хлопці 2007 – 2011 р.н. боролися за найкращий результат та не збиралися поступатись один одному. Батьки з захоплення підтримували своїх майбутніх рекордсменів у кожній дистанції.

Висловлюємо велику подяку та небайдуже ставлення до організації змагань Валерію Слєсарєву, який подарував дошки для навчання плаванню та солодкі призи учасникам. Також дякуємо батькам, які підтримали організаторів змагань, котрі були проведені вперше. Бажаємо всім успіхів у спортивних досягненнях та подальших перемог!

 

18 травня в спортивному клубі, басейні  «Дельфін» м. Бахмут відбулися змагання, присвячені Дню Європи. 18 травня в спортивному клубі, басейні  «Дельфін» м. Бахмут відбулися змагання, присвячені Дню Європи. 18 травня в спортивному клубі, басейні  «Дельфін» м. Бахмут відбулися змагання, присвячені Дню Європи. 18 травня в спортивному клубі, басейні  «Дельфін» м. Бахмут відбулися змагання, присвячені Дню Європи. 18 травня в спортивному клубі, басейні  «Дельфін» м. Бахмут відбулися змагання, присвячені Дню Європи.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально