Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Підвищення власного потенціалу – крок до успішного бізнесу

Переглядів: 332
22.05.2019 - 15:28
Підвищення власного потенціалу – крок до успішного бізнесу

22 травня в Бахмутському міському центрі зайнятості п’яти підприємцям та семи безробітним громадянам допомагали в отриманні нових знань та досвіду в сфері підприємницької діяльності.

Для надання консультацій щодо податкового законодавства фахівці служби зайнятості запросили завідувача сектору ведення державного реєстру фізичних осіб – платників податків Наталю Бережну. Наталя ознайомила учасників тренінгу з особливостями ведення бухгалтерського обліку в залежності від обраної системи оподаткування, деталями надання податкової звітності та формуванням доходів для оподаткування.

 «Підприємцям дуже важливо постійно відстежувати тенденції в економіці та вміти їх ефективно використовувати для підвищення власного інтелектуального, технологічного, матеріального потенціалу» - наголосила заступник начальника відділу профорієнтації  Галина Сіддікі.  Вона зауважила, що в наш час бізнес дедалі більше переходить в інтернет-площину та надала поради щодо адаптації бізнесу в соціальних мережах. В ході заходу присутнім було надано інформацію про можливість отримання безповоротної міжнародної та державної допомоги, а також кредитних ресурсів для розвитку власної справи.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сліпцова ознайомила присутніх з грантовими проектами Данської Ради у справах біженців, яка пропонує фінансову підтримку на розширення бізнесу та створення нових робочих місць. По закінченню заходу підприємець з Соледарської ОТГ Антон Шваник за допомогою фахівців служби зайнятості зареєстрував онлайн-заявку для участі в програмі. Особливу зацікавленість присутніх викликала інформація про можливість організації робіт тимчасового характеру, завдяки яким підприємці можуть вирішити свої кадрові питання, а безробітні громадяни тимчасово працевлаштуватись та отримати додатковий дохід.

22 травня в Бахмутському міському центрі зайнятості п’яти підприємцям та семи безробітним громадянам допомагали в отриманні нових знань та досвіду в сфері підприємницької діяльності.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально