Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Заходи до Дня вишиванки в закладах освіти м. Бахмута

Переглядів: 236
21.05.2019 - 12:55
Заходи до Дня вишиванки в закладах освіти м. Бахмута

Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації.

Дрес-кодом дня була вишиванка, і всі садочки та школи замерехтіли різнобарвними візерунками. Акції, флешмоби, свята, тематичні заходи, проведені цього дня, були масовими, насиченими новою інформацією, яскравими та пізнавальними.

Подібні заходи формують у дітей почуття прекрасного, вселяють у душі маленьких українців тільки найкращі почуття, наповнюють їх споконвічною могутньою силою українського народу.

День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.

Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації. Усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти нашого міста долучилися до свята єднання української нації.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально