Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

День вишиванки у Бахмутському управлінні

Переглядів: 214
21.05.2019 - 09:16
День вишиванки у Бахмутському управлінні

Цогоріч в усьому світі відзначають День вишиванки 16 травня. Свято з року в рік стає знаменною, яскравою подією країни. Фахівці Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області підтримали  ініціативу відзначення цьогорічного Всесвітнього Дня вишиванки. Адже це свято покликане  к сприянню єдності і культурного відродження, вираженню національної ідентичності.

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня вишиванки працівники Бахмутського управління  одягли різнобарвні яскраві вишиванки та долучилися до свята, тим самим підтвердивши свою громадянську позицію і духовну свідомість.

Працівники та відвідувачі Бахмутського управління в цей день були  піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, а саме: і маки, як обереги від усього лихого та продовження роду, і орнаменти на сорочках, як символи родючості Землі-матері.

Цогоріч в усьому світі відзначають День вишиванки 16 травня. Свято з року в рік стає знаменною, яскравою подією країни. Фахівці Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області підтримали  ініціативу відзначення цьогорічного Всесвітнього Дня вишиванки. Цогоріч в усьому світі відзначають День вишиванки 16 травня. Свято з року в рік стає знаменною, яскравою подією країни. Фахівці Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області підтримали  ініціативу відзначення цьогорічного Всесвітнього Дня вишиванки. Цогоріч в усьому світі відзначають День вишиванки 16 травня. Свято з року в рік стає знаменною, яскравою подією країни. Фахівці Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області підтримали  ініціативу відзначення цьогорічного Всесвітнього Дня вишиванки.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально