Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

У Бахмутському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області пройшов семінар для платників податків на тему: «Актуальні питання оподаткування місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати»

Переглядів: 161
21.05.2019 - 09:14
У Бахмутському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області  пройшов семінар для платників податків на тему:  «Актуальні питання оподаткування місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати»

15 травня 2019 року фахівцями Бахмутського управління  ГУ ДФС у Донецькій області  був  проведений семінар для платників податків щодо актуальних питань адміністрування  місцевих податків і зборів.

Серед  присутніх були представники 29 підприємств. Учасникам семінару були надані інформаційні  листівки та буклети, розроблені фахівціями ДФС.

Заступник начальника Бахмутського управління -начальник відділу податку на додану вартість Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області  Тішакова Олена Іванівна  відкрила семінар, оголосила регламент семінару.

Начальник відділу місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області  Зінченко Наталя Леонідівна свою доповідь розпочала із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Зазначила, що Постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»  затверджена форма типового рішення  про встановлення  ставок та пільг  із сплати  цього податку,  якою передбачена класифікація будівель та споруд відповідно до Держаного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000.

На 2019 рік рішення сільських, селищних рад,  радами об'єднаних територіальних громад щодо ставок для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості прийняті частково без урахування  типової форми.

 Наказом МФУ від 15.11.18 № 897 внесено зміни до форми  податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  з урахуванням класифікації будівель та споруд.  Нова форма декларації має  окремі розрахунки податку у частині об’єктів житлової і нежитлової нерухомості.

Звернула увагу, що декларація може складатися з декількох додатків відповідного типу, тобто кількість додатків  залежить від кількості органів місцевого самоврядування, які належать до територій що обслуговуються одним контролюючим органом.

Станом на 15.05.2019 поряд зі старою формою дійсна нова форма декларації, затверджена наказом МФУ від 10.14.15 № 408 .

В ході семінару начальником відділу місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати  Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області та  фахівцями  цього відділу були також висвітлені  зміни зі сплати за землю, екологічного податку.

Змінилась ставка з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю з 01.01.2019 з 0,41 грн. за тонну до 10 грн. за тонну.

 Пунктом 240.7 ст.240 Податкового кодексу зазначено, що  не є платниками податку за викиди двоокису вуглецю суб’єкти, якими здійснюються такі викиди в обсязі не більше 500 тонн за рік.

Згідно листа  ДФС України від 26.04.2019 №13932/7/99-99-12-03-04-17 рекомендовано суб’єктам господарювання, у яких у 2019 році розрахунковий, сумарний обсяг викидів двоокису вуглецю не перевищує граничний обсяг викидів 500 тонн подати до податкової інспекції заяву (лист) про відсутність у звітному році об’єкта оподаткування.   

Фахівці звернули увагу, що до  затвердження змін до декларації у частині декларування податкових зобов’язань з екологічного податку за викиди двоокису вуглецю починаючи з 2019 р. податкові зобов’язання за викиди двоокису вуглецю обчислюються та декларуються платниками в окремому додатку 1 до декларації.

Наприкінці семінару фахівці відповіли на всі  проблемні питання платників податків.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально