Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 103 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Представник Бахмутського управління прийняв участь у рейді

Переглядів: 528
21.05.2019 - 09:06
Представник Бахмутського управління прийняв  участь  у рейді

У минулу п'ятницю у м. Бахмут пройшов рейд, який змусив похвилюватися місцевих нелегальних перевізників. До складу спеціальної комісії увійшли головний державний ревізор-інспектор Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області Сергій Кочетков,  фахівець відділу міського господарства Бахмутської міської ради, а також представники «Укртрансбезпеки».

У  Бахмуті зареєстровано близько десяти служб таксі, які надають послуги з перевезення пасажирів. Ось і було прийнято рішення перевірити у таксистів ліцензії, а також виявити нелегалів, які працюють під вивіскою офіційного таксі.

Під час перевірки деякі водії при членах комісії знімали шашечки, пояснюючи свої дії тим, що вони всього лише носії реклами тієї або іншої фірми. Один водій з шашечкою на авто заявив про те, що він приватний підприємець. Головний державний ревізор-інспектор відразу  з'ясував, що це далеко не так.

Того дня по спеціальних базах було перевірено багато автомобілів. Відносно перевізників, у яких були виявлені порушення, були складені акти.

Легалізація трудової діяльності дозволить не тільки уникнути будь-яких непорозумінь з контролюючими органами, але і забезпечить відновлення фінансової стабільності в майбутньому у разі втрати працездатності.

 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально