Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Лунная диадема»

Переглядів: 277
22.04.2019 - 08:34
«Лунная диадема»

19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».

Сольний концерт, він завжди особливий, бо є виміром досягнень і можливостей сьогодення, а ще своєрідним стартом для здійснення мрії та трампліном у майбутнє…
Творчий вечір юної талановитої співачки поєднав в собі музику, творчість, натхнення, щирість та тепло присутніх у залі рідних, друзів, викладачів і гостей.
На протязі двох годин у форматі «живого звуку» зі сцени лунали різножанрові твори світових та сучасних естрадних хітів, пісень українських авторів. Номери вражали креативом, творчими знахідками та різнобарв’ям жанрів.

Неперевершений, чуттєвий і колоритний супровід концертмейстера Ярослава Баєва, народного аматорського колективу «Дивертисмент», Савенко Микити (саксофон), Горяістова Олександра (гітара), Шоу-групи «Кіндер+» додавали співу Ніколь ще більш яскравих відтінків та тембрів.
Ведуча концерту Наталія Рясна вдало поєднувала номери з розповіддю про виконавицю, її досягнення та такий ще невеличкий, але вже вагомий творчий шлях.

Справжньою несподіванкою для всіх стала презентація синглу "Шаблон" та першого авторського диску Ніколь, який був розіграний прямо в залі.
Яскраві костюмі, світлове та музичне оформлення, неповторні пісенні образи не залишили байдужими жодного з слухачів. Концерт пройшов на єдиному подиху.
Бурхливі оплески, щирі слова привітань, безліч квітів та подарунків поставили крапку в цьому чарівному святі музики та творчості.
І як сказала директор Школи мистецтв м.Бахмута Гринь Є.В. : «Сьогодні залишилось сказати три «Браво!»…. «Браво!» - школі де виховалась та зросла маленька зірочка, «Браво!»- батькам і викладачам, які завжди поряд, надихають і підтримують, і головне «Браво!» - самій Ніколь, за майстерність та незабутні враження !!!»

Залишається сподіватися, що позитивні емоції і надалі будуть надихати Ніколь на нові образи та творчі проекти.

19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».19 квітня в Школі мистецтв м.Бахмута відбулась яскрава подія - сольний концерт учениці 8 класу вокально-хорового відділення Крилової Ніколь (клас викладача Богданової О.В.) , який пройшов під романтичною назвою «Лунная диадема».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально