Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 114 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Виховуємо майбутніх підприємців

Переглядів: 658
18.04.2019 - 10:50
Виховуємо майбутніх підприємців

В новому форматі пройшли заходи Центру розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості. 17 квітня 2019 року, під час загальнообласного ярмарку вакансій  «Робота обирає тебе»,  фахівці- профконсультанти запросили учнів старших класів  загальноосвітніх шкіл м.Бахмут на інформаційну зустріч з підприємцями , які свого часу відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості.

Підприємці Ірина Жабіна, Олена Рвачова поділилися із старшокласниками власним досвідом підприємницької діяльності , розповіли як свідомо обрати свою бізнес ідею, проаналізувати її та яку допомогу в цьому може надати служба зайнятості. Ірина Жабіна, власниця торгового бренду «Бахмутська швачка»  акцентувала увагу учнів: «Служба зайнятості сьогодні є найбільш потужним акумулятором інформації з питань розвитку підприємницьких ініціатив. Вона допомагає не тільки підприємцям –початківцям, але й досвідченим бізнесменам». І дійсно, новації служби зайнятості: додаток на андроїд «Центр розвитку підприємництва»,  відео-контент зі складання бізнес-проекту стане в нагоді будь якому підприємцю.  Заступник начальника відділу  профорієнтації Бахмутського міського центру зайнятості Галина Сіддікі познайомила учасників зустрічі з інформацією про діючі в регіоні  грантові програми міжнародних організацій  підтримки та розвитку малого бізнесу, розповіла про можливості он-лайн ресурсу «Прометеус». Цікава і корисна для школярів інформація - веб-базована платформа з профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа»  та мобільний  додаток на андроїд «Центр професійної орієнтації».

Спілкування учнівської молоді з діючими підприємцями дозволяє школярам поповнити знання  про професії, що можуть використовуватися в малому бізнесі для подальшого втілення у власній професійній кар’єрі .  

17 квітня 2019 року, під час загальнообласного ярмарку вакансій  «Робота обирає тебе»,  фахівці- профконсультанти запросили учнів старших класів  загальноосвітніх шкіл м.Бахмут на інформаційну зустріч з підприємцями , які свого часу відкрили власну справу

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально