Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 71 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Проведення акції «За чисте довкілля»

Переглядів: 481
12.04.2019 - 08:44
Проведення акції «За чисте довкілля»

11 квітня стартував другий етап акції - прибирання «Хто, як не ми». Загальними зусиллями студентів  Бахмутського педагогічного коледжу, Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури та Горлівського інституту іноземних мов було приведено у належний стан верхню частину Бахмутського парку культури та відпочинку.

З метою формування екологічної свідомості молоді, культури бережливого ставлення до природи, її надбань, з квітня по травень 2019 року на території м. Бахмут Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з молоддю міста проводиться міська екологічна акція «За чисте довкілля».

В березні студентською та учнівською молоддю проведено перший етап акції - моніторинг «Оцінка чистоти». Під час моніторингу було опитано мешканців міста та визначено найбільш забруднені місця в місті.

По закінченню прибирання студентами було встановлено мотивуючі таблички, щодо необхідності збереження навколишнього середовища, чистоти в мальовничих місцях Бахмута.

Акція прибирання буде проходити і надалі. За підсумками моніторингу планується прибрати сквер Дружби, територію Північного ставка та перехрестя між вулицею Сибірцева та вулицею Василя Першина.

11 квітня стартував другий етап акції - прибирання «Хто, як не ми». Загальними зусиллями студентів  було приведено у належний стан верхню частину Бахмутського парку культури та відпочинку. 11 квітня стартував другий етап акції - прибирання «Хто, як не ми». Загальними зусиллями студентів  було приведено у належний стан верхню частину Бахмутського парку культури та відпочинку. 11 квітня стартував другий етап акції - прибирання «Хто, як не ми». Загальними зусиллями студентів  було приведено у належний стан верхню частину Бахмутського парку культури та відпочинку.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально