Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Перерахунок і розподіл помилково сплачених коштів за елекитроенергію відбудеться за спрощеною процедурою

Переглядів: 721
28.02.2019 - 16:17
Перерахунок і розподіл помилково сплачених коштів за елекитроенергію відбудеться за спрощеною процедурою

Звертаємо увагу населення!

«Донецькі енергетичні послуги» повідомляють: заяви не потрібні. Оплата за світло, помилково проведена на старі реквізити, буде зарахована

«Донецькі енергетичні послуги» отримають кошти, які мешканці Донеччини помилково заплатили в 2019 році на рахунки попереднього постачальника електроенергії. Отримані кошти компанія розподілить на особові рахунки клієнтів. Для цього побутовим споживачам не потрібно відвідувати центри обслуговування, дзвонити або оформляти заяви.

У січні і лютому 2019 року деякі жителі Донецької області за звичкою заплатили за старими реквізитами за спожиту в новому році електроенергію. Для комфорту клієнтів «Донецьких енергетичних послуг» перерахунок і розподіл таких помилково сплачених коштів відбудеться за спрощеною процедурою.

Всі процедурні питання будуть узгоджені між попереднім постачальником, а тепер оператором системи розподілу «ДТЕК Донецькі електромережі», і новим постачальником - «Донецькими енергетичними послугами» без участі клієнтів. Процес такого перерахунку помилкових платежів займе якийсь час і буде залежати від дати фактичного переказу коштів:

 • якщо кошти надійдуть «Донецьким енергетичними послугами» до 28 лютого, то вони будуть враховані в платіжках за лютий, які прийдуть клієнтам в березні;
 • якщо кошти надійдуть вже в березні, то вони будуть враховані в платіжках за березень, які прийдуть відповідно в квітні.

В Особистому кабінеті на сайті http://dey.com.ua переказані кошти будуть відображатися оперативно по мірі їх надходження і розподілу на особові рахунки.

Щоб не допустити відключень через помилкову оплату за старими реквізитами, до 15 березня призупинена процедура обмежень електроенергії для фізичних осіб з-за боргу.

Нагадаємо, «Донецькі енергетичні послуги» - визначений державою єдиний постачальник універсальної послуги для жителів Донецької області. Компанія проводить всі розрахунки і приймає платежі за електроенергію починаючи з 1 січня 2019 року. Нові реквізити для оплати за електроенергію вказані в нових платіжках, які клієнти отримують в лютому, а також на сайті http://dey.com.ua в розділі «Оплата».

Попередній постачальник (тепер - оператор системи розподілу - «ДТЕК Донецькі електромережі») відповідає тільки за технічний стан електромереж, якість і надійність енергопостачання. Борги за спожиту в 2018 році електроенергію потрібно погашати по рахунках попереднього постачальника.

Отримати дистанційну персональну консультацію з питань споживання електроенергії та енергоефективності клієнти «Донецьких енергетичних послуг» можуть одним з таких способів:

 • за допомогою форми зворотного зв'язку в особистому кабінеті на сайті «Донецьких енергетичних послуг» http://dey.com.ua
 • по електронній пошті hotline@dey.com.ua
 • в особистих повідомленнях у соціальній мережі Facebook на сторінці http://www.facebook.com/energoposlugуdonetsk

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально