Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

Виховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. Бахмут

Переглядів: 706
23.01.2019 - 14:41
Виховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. Бахмут

Тільки в умовах незалежної України відроджуються паростки духовних та національних традицій українців. Пам’ятаючи про тернистий шлях здобуття соборності та незалежності України, щорічно 22 січня відзначається  державне свято – День Соборності України.

Українська історія XX століття - це історія боротьби за державну незалежність.  Минали роки, різні політичні сили намагались стерти історичну пам’ять, нівелювати національну свідомість, обмежити можливість українцям виховувати своїх дітей через національну історію, мову, культуру.

За підтримки методичного кабінету Управління освіти учителем історії школи №5  Тетяною Пузіковою  для учнів 10 класу на базі бібліотеки-філії №1 для людей з вадами зору відбувся виховний захід, приурочений 100-річчю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки та святкуванню Дня Соборності України. Також у цей день відбулося відкриття виставки «Символ твоєї свободи. 100 років Державному Гербу» від Українського інституту національної пам‘яті, що надало особливої урочистості відзначенню 100-річчя Соборності України. Ця експозиція вже пройшла в багатьох областях України і була високо оцінена.  

Учні виразно декламували поезії про любов до України, зачитували та коментували уривки історичних документів, уважно слухали розповідь учителя про ті події, а потім на знак єднання утворили «живий ланцюг», щоб довести, що ми єдині  і в цьому наша сила! Наприкінці педагог провела екскурсію експозицією, із якої школярі докладно дізналися про історію основного державного символу – Герба.

Пишаймося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас, демократична і соборна.

Виховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. БахмутВиховний захід до Дня Соборності в бібліотеці-філії №1 для учнів м. Бахмут

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально