Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Результати відкритого чемпіонату Донецької області серед юнаків та дівчат!

Переглядів: 1461
14.01.2019 - 16:53

11-12 січня у С/К «Металург» м.Бахмут пройшов основний юнацький регіональний старт– Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 років народження. Ці змагання зібрали більше двохсот спортсменів з усіх куточків Донецької та Луганської області.

Відкривали змагання: президент федерації легкої атлетики Донецької області Лис Віктор, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда.

У фінальних забігах з бігу на 60 м серед юнаків молодшої категорії з результатом 7.5с переміг Бочко Дмитро. Шестопал Сергій став найкращим з бігу на 800м показавши час 2:13.8 хв.. Денис Білоусов з результатом 25.7с переміг з бігу на 200м серед юнаків U16.

У фінальних забігах з бігу на 60м з/б серед юнаків старшої категорії переміг Дрозд Ігор з результатом 8.6с. Василенко Тимур з результатом 6м 31см став найкращим у стрибках у довжину. Журавов Данило став найкращим з бігу на 400м з часом 51.9с. Луценко Сергій посів перше місце з бігу на 60м з результатом 7.1с.  Бублик Ярослав став найкращим зі стрибків з жердиною серед юнаків U18 подолавши планку встановлену на висоті 4м.

У фінальних забігах на дистанцію 60м серед дівчат молодшої категорії з результатом 7.8с перемогла Степаненко Дарина. Кукліна Євгенія стала найкращою з бігу на 400 м показавши час 1:02.6 хв. Ларіна Марія з результатом 13м 13 см перемогла у штовханні ядра серед дівчат U16.

Юрчук Кристина стала найкращою з бігу 60м з/б показавши високий результат – 8.2с.. Кристина також перемогла з бігу на 60м з результатом 7.4с. Ольга Дибка посіла перше місце з бігу на 1500м, її час 5:16.3 хв.

За результатами командного заліку:

• 1 місце — Костянтинівка (276 очок)
  • 2 місце — Бахмут (268 очок)
  • 3 місце — Дружківка (141 очок)

19-20 січня у С/К «Металург» пройде основний юніорський старт – Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Результати відкритого чемпіонату Донецької області серед юнаків та дівчат!Результати відкритого чемпіонату Донецької області серед юнаків та дівчат!