Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 84 гостя.

Рекомендуємо

Креативний STEM простір у школі №5

Переглядів: 795
17.12.2018 - 09:40
Креативний STEM простір у школі №5

Ми ніколи не замислювалися про те, яким буде світ через якихось десять років? Дивлячись, як стрімко розвивається людство, важко це передбачити, чи не так? Та саме в цьому світі наші діти житимуть та будуватимуть кар’єру. Тому ми, педагоги, маємо змінюватися також швидко, як і захоплення наших учнів.

Так, у Бахмутській ЗОШ № 5 відбулася педагогічна рада з теми «Створення креативного середовища для впровадження принципів STREM – освіти в контексті реформування змісту освіти в Україні». Протягом заходу педагоги дискутували з питання теорії поколінь, а саме психологічних особливостей так званих дітей покоління Z, обговорювали та пропонували нові підходи до роботи з ними.

Захід було присвячено і практичній демонстрації технік, методів та засобів організації освітнього процесу за принципами STEM освіти. Що із себе представляє STEM освіта, якими принципами керується дана методика та які переваги несе в собі – дані питання не залишилися без уваги. 

Під час роботи вчителі 1-х класів Ольга Наголенко, Наталя Конюшенко та Вікторія Білик запропонували присутнім стати учасниками мейкерської майстерні,  учитель інформатики Інна Звягінцева презентувала STEM проект «Моя школа на карті світу», який виконали її учні. Крім цього, бінарний урок – особлива форма STEM навчання був проведений для педагогів школи вчителем хімії Олегом Паришем та вчителем математики Валентиною Ночовкою. Ірина Помазан презентувала інноваційний підхід до розвитку дослідницької активності учнів, педагоги на практиці випробували переваги використання елементів доповненої та віртуальної реальності на своїх уроках. Свою роботу продемонстрували й вихованці секції робототехніки, яка працює в школі.

Інтереси дітей дуже швидко змінюються, тож ми маємо пристосуватися та випереджати їх, або бути цікавими нашим учням.

Креативний STEM простір у школі №5Креативний STEM простір у школі №5Креативний STEM простір у школі №5Креативний STEM простір у школі №5Креативний STEM простір у школі №5Креативний STEM простір у школі №5Креативний STEM простір у школі №5

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально