Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

У Бахмутському дитячо-юнацькому клубі «Дельфін» стартували учні пільгових та контролюємих категорій.

Переглядів: 951
22.11.2018 - 16:22
У Бахмутському дитячо-юнацькому клубі «Дельфін» стартували учні пільгових та контролюємих категорій.

15.11.2018 р. був проведен чемпіонат міста з плавання серед дітей сирот та позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей та які знаходяться на шкільному обліку, де брали участь 56 учнів з ЗЗСО  № 1; 2; 3; 5; 7; 10; 12; 18 та НВК№11.

Змагання  проводились з метою організації та проведення активного дозвілля,  профілактики бездоглядності, формування здорового способу життя, оздоровлення,  пошуку та підтримки обдарованих учнів, залучення їх до плавання.

Учасники змагань долали дистанцію 25 метрів з трьох вікових категорій:

-  дівчата та юнаки 6-7 класів;

-  дівчата та юнаки 8-9 класів;

-  дівчата та юнаки 10-11 класів.

В ході змагань у особистому заліку  були встановлені наступні результати : серед дівчат 6-7 кл.:

І   місце  - Стрепетова Аліна (НВК № 11);

ІІ  місце  - Попенко Вікторія (ЗОШ № 18);

ІІІ місце -  Гусакова Єва ( ЗОШ № 18);

У юнаків   6-7 кл.:

І   місце  -  Пономаренко Максим (ЗОШ № 10);

ІІ  місце  - Остапенко Євген (ЗОШ № 7);

ІІІ місце  - Носов Станіслав (ЗОШ №2) ;

Дівчата 8-9 кл. змагались тільки удвох, тому І   місце посіла Ткачова Олександра  (ЗОШ № 18), а ІІ  місце у Велічко Поліни (НВК № 11).

Хочеться відмітити Артюшина Олександра  з ЗОШ № 3, який виграв дистанцію у своїй віковій категорії серед юнаків  8-9 класів, тому що у минулому році він теж був переможцем таких змагань. Так тримати! ІІ  місце – Пастарнак Роман, теж ЗОШ № 3 а ІІІ місце у  Баяндуряна Володимира з НВК № 11. У дівчат 10-11 кл. теж було дві учасниці, тому І   місце у  Хоменко Лади  (ЗОШ № 10) а ІІ  місце посіла  Хаджинова Діана  з ЗОШ  № 18. У юнаків 10-11 кл.:

І   місце – Головань Вадим (ЗОШ № 18);

ІІ  місце – Чупрін Сергій (ЗОШ № 18);

ІІІ місце -  Мальцев Олександр (ЗОШ № 5).

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань!

У Бахмутському дитячо-юнацькому клубі «Дельфін» стартували учні пільгових та контролюємих категорій.У Бахмутському дитячо-юнацькому клубі «Дельфін» стартували учні пільгових та контролюємих категорій.У Бахмутському дитячо-юнацькому клубі «Дельфін» стартували учні пільгових та контролюємих категорій.

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально