Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Рекомендуємо

У Бахмуті підвели підсумки тренінгу в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

Переглядів: 1588
02.11.2018 - 13:37
У Бахмуті підвели підсумки тренінгу в рамках  проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

02 листопада 2018 року в малій залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради у рамках проекту Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» – «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» відбулося засідання круглого столу за участю координатора проекту Наталі Московець, представника регіонального відділення Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Анни Адамс, представників відділів та управлінь Бахмутської міської ради, громадськості, ветеранів АТО та засобів масової інформації.

Проект започатковано з метою створення сприятливих умов для соціальної адаптації та працевлаштування ветеранів АТО та реалізується за кошти державного бюджету.

В ході обговорення результатів триденного діалогу координатор проекту з працевлаштування ветеранів АТО – Наталія Московець ознайомила присутніх з першочерговими проблемами, які виникали під час комунікації з ветеранами АТО. Це питання соціальної адаптації та працевлаштування ветеранів АТО і шляхи їх вирішення.

На сьогоднішній день створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО є одним з пріоритетних напрямків внутрішньої політики міста та держави загалом. Проект надає ветеранам АТО можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників є унікальна можливість відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

«Дуже важливо, що такі тренінги проводяться спільно з представниками міської влади, адже наш спільний обов’язок - піклуватися про тих, хто у складний для країни час захищав мирних мешканців, а сьогодні і сам потребує як соціального захисту, так і психологічної підтримки», - резюмувала результати круглого столу керуючий справами виконавчого комітету Бахмутської міської ради Тамара Недашковська.

Нагадаємо, що проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» стартував 25 жовтня 2018 року. Наступний семінар в рамках програми відбудеться у місті Харкові  - 7- 9 листопада 2018 р. Навчання безкоштовне. Витрати на проживання та харчування іногородніх учасників покриваються організаторами.

Бажаючим прийняти участь у наступних семінарах потрібно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/ZDGXtBrWznZeXlG23

Більш детальну інформацію про проект та графік заходів можна дізнатися за посиланням:  http://familyato.org/ua/proekty/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html

https://www.facebook.com/pratsevlashtuvannyaveteraniv

У Бахмуті підвели підсумки тренінгу в рамках  проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»У Бахмуті підвели підсумки тренінгу в рамках  проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»У Бахмуті підвели підсумки тренінгу в рамках  проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»У Бахмуті підвели підсумки тренінгу в рамках  проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально