Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

У Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника України

Переглядів: 927
14.10.2018 - 11:40
У Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника України

За ініціативи поліції Бахмута та спорткомітету міської ради, за підтримки Бахмутської міської ради у Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника України. В рамках проведення спортивного дня відбувся забіг, підтягування та турніри з міні - футболу  на стадіоні «Металург» серед усіх бажаючих.

Захід був приурочений до Дня захисника України і кожен бахмутчанин, від малечі до дорослого, мали змогу пробігти дистанцію, підтримати рідних, подякувати тим, хто захистив, захищає та захищатиме нас від війни.

Після забігу спортивний день продовжився змаганнями в турнірі з міні - футболу. Під час змагань всі учасники продемонстрували командну згуртованість, індивідуальну майстерність і бажання перемогти. Також свою спритність та майстерність проявили ветерани, серед яких також відбувся турнір з міні – футболу. Поєдинки з міні-футболу пройшли яскраво та емоційно, а переможці змагань отримали почесні грамоти та медалі.

У Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника УкраїниУ Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника УкраїниУ Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника УкраїниУ Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника УкраїниУ Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника УкраїниУ Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника УкраїниУ Бахмуті пройшли спортивні заходи присвячені Дню захисника України

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально