Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 80 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Подорож до країни Світлофорії в ДНЗ №27

Переглядів: 988
26.09.2018 - 08:53
Подорож до країни Світлофорії в ДНЗ №27

Знання правил дорожнього руху дуже необхідні як для дорослого, так і для дитини. У яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти - на дорозі!», оголошеного Управлінням освіти, була проведена музично-спортивна розвага «Подорож до країни Світлофорії».

На розвагу завітали гості – учні початкових класів загальноосвітньої школи №24. Метою цієї розваги було розширення знань дітей старшого дошкільного віку про вулицю та дорогу, закріплення знань дітей про значення світлофора, правила дорожнього руху. Головними персонажами розваги були Світлофорчик та Незнайко. У ході розваги з’ясовується,  що Незнайко взагалі не знає правил дорожнього руху. Діти разом з Незнайкою потрапляють до загадкової країни Світлофорії, де на них чекають господар країни Світлофорчик і багато випробувань. Граючись, діти вивчили основні правила дорожнього руху, тренувалися діяти відповідно до цих правил. Наприкінці мандрівки на дітей чекав сюрприз, запальний флешмоб «Бібіка».

Проведення заходів з безпеки дорожнього руху є дуже важливим: у дітей виховується почуття відповідальності, спостережливості, обачності, виховується бережливе ставлення до свого життя.

У яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти - на дорозі!» була проведена музично-спортивна розвага «Подорож до країни Світлофорії». У яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти - на дорозі!» була проведена музично-спортивна розвага «Подорож до країни Світлофорії». У яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти - на дорозі!» була проведена музично-спортивна розвага «Подорож до країни Світлофорії». У яслах-садку №27 «Зірочка» у рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти - на дорозі!» була проведена музично-спортивна розвага «Подорож до країни Світлофорії».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально