Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 106 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Працівники Бахмутського міськрайонного відділу були запрошені на ярмарок громадських організацій м.Бахмут «Україна починається з тебе»

Переглядів: 1914
14.09.2018 - 10:41
Працівники Бахмутського міськрайонного відділу   були запрошені на ярмарок громадських організацій м.Бахмут «Україна починається з тебе»

Cпівробітники Бахмутського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області разом із підобліковими були запрошені на ярмарок громадських організацій м.Бахмут «Україна починається з тебе».

Тож, у рамках відзначення Дня міста Бахмута з метою згуртувати представників різних громадських організацій та ініціативних об’єднань міста для обміну досвідом та визначення спільного напряму роботи у громаді Бахмутською міською радою було проведено щорічний Ярмарок Громадських організацій.

Учні загальноосвітніх шкіл, члени обласної громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», (яка була створена дітьми-патріотами Донецької області), представники училищ та ліцеїв міста творчо та яскраво, з піснями та танцями  презентували свої організації.

Цього року захід усім запам’ятався проведенням різноманітних воркшопів; виступами  цікавих спікерів з багатим досвідом. 

Підводячи підсумки, необхідно зазначити, що участь у таких заходах формує у молоді мотивацію до успіху, прагнення будувати плани та досягати поставлених цілей.

Фахівець з питань соціальної роботи
із суб’єктами пробації Бахмутського МРВ
Курскова Т.М.

Працівники Бахмутського міськрайонного відділу   були запрошені на ярмарок громадських організацій м.Бахмут «Україна починається з тебе»Працівники Бахмутського міськрайонного відділу   були запрошені на ярмарок громадських організацій м.Бахмут «Україна починається з тебе»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально