Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

До відома суб`єктів господарювання сфери діяльності готельного бізнесу!

Переглядів: 1601
06.09.2018 - 08:39
До відома суб`єктів господарювання сфери діяльності  готельного бізнесу!

На виконання листа Донецької облдержадміністрації від 30.08.2018 №0.6/16я-4436/4-18 щодо організації інформування представників готельного бізнесу про зміни у законодавстві Бахмутська міська рада повідомляє наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 № 607, внесені зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами з сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) в установленому законом порядку.

Відповідно до Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку України від 08.02.2017 № 161, національним органом з акредитації є Національне агентство з акредитації України (далі – НААУ). Перелік органів із сертифікації акредитованих НААУ для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), знаходиться на офіційному сайті НААУ (https://naau.org.ua).

Згідно з частиною п’ятою статті 19 Закону України «Про туризм» забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідотства про встановлення відповідної категорії.

Враховуючи вищевикладене Бахмутська міська рада звертається до представників готельного бізнесу міста з проханням додержуватись Закону України «Про туризм» у своїй діяльності та відповідати вимогам національного стандарту України про класифікацію готелів.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально