Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

До відома суб`єктів господарювання сфери діяльності готельного бізнесу!

Переглядів: 288
06.09.2018 - 08:39
До відома суб`єктів господарювання сфери діяльності  готельного бізнесу!

На виконання листа Донецької облдержадміністрації від 30.08.2018 №0.6/16я-4436/4-18 щодо організації інформування представників готельного бізнесу про зміни у законодавстві Бахмутська міська рада повідомляє наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 № 607, внесені зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами з сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) в установленому законом порядку.

Відповідно до Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку України від 08.02.2017 № 161, національним органом з акредитації є Національне агентство з акредитації України (далі – НААУ). Перелік органів із сертифікації акредитованих НААУ для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), знаходиться на офіційному сайті НААУ (https://naau.org.ua).

Згідно з частиною п’ятою статті 19 Закону України «Про туризм» забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідотства про встановлення відповідної категорії.

Враховуючи вищевикладене Бахмутська міська рада звертається до представників готельного бізнесу міста з проханням додержуватись Закону України «Про туризм» у своїй діяльності та відповідати вимогам національного стандарту України про класифікацію готелів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально