Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рекрутери Бахмута презентували підприємство Фітофарм

Переглядів: 1706
17.08.2018 - 15:04
Рекрутери Бахмута презентували підприємство Фітофарм

17 серпня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  черговий інформаційно-консультаційний захід - презентація роботодавця ТОВ «Фітофарм». Через суттєве збільшення обсягів виробництва на підприємстві гострою стала нестача дозувальників, укладальників-пакувальників та вантажників, що стало приводом для зустрічі давніх соціальних партнерів та 20 шукачів роботи, 2 із яких мають статус внутрішньо переміщених.

Відкриваючи  захід директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко ознайомила учасників з ситуацію, яка сьогодні склалася на ринку праці, розповіла про соціальні послуги, які служба зайнятості надає своїм клієнтам, як з  числа незайнятого населення, так і роботодавців. Вона також проінформувала присутніх про нові форми роботи щодо сприяння зайнятості безробітним з використанням сучасних інновацій, зокрема щодо можливостей дистанційного навчання, зйомки відеорезюме, відео-презентацій роботодавців, відео-вакансій, проведення онлайн-співбесід з роботодавцем, тощо.

Інженер з кадрової роботи підприємства Нонна Казначеєва за допомогою інтерактивного екрану презентувала підприємство, його виробництво, продукцію і нарешті колектив, який власне і є головним потужним механізмом, на якому і тримається Фітофарм, відповіла на всі запитання учасників заходу, провела співбесіду з кожним претендентом на працевлаштування.

Отже, 5 із 20 шукачів роботи, що були запрошені на захід, виявили зацікавлення щодо презентованих вакансій та були запрошені на екскурсію по підприємству, а інші відвідувачі надали роботодавцю свої резюме, що дає привід сподіватись на те, що у разі виникнення у роботодавця додаткової потреби у робочій силі у майбутньому вони будуть в нагоді.

Рекрутери Бахмута презентували підприємство Фітофарм.Рекрутери Бахмута презентували підприємство Фітофарм.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально