Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

ПОДОРОЖ МАЛЮКІВ ДО КРАЇНИ ПРОФЕСІЙ

Переглядів: 1418
03.08.2018 - 13:33
ПОДОРОЖ МАЛЮКІВ ДО КРАЇНИ ПРОФЕСІЙ

02 серпня  2018 року 11 маленьких мандрівників разом з фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості відправилися в подорож до країни професій.

Інтерактивний змагально - ігровий  захід "Угадай професію» для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку проходився в рамках роботи  соціально - психологічного тренінгового центру "Шлях до успіху".  Маленькі дослідники за допомогою веселих ігор  "Угадай професію", шарад "Допоможи професіоналу обрати інструменти" та квесту «Професія буває…»  вивчали різноманітний світ професій, знайомилися з визначенням  актуальні професії на ринку праці, співали веселі пісеньки про професії разом з героями мультфільму «Всі професії важливі».

Наприкінці інтерактивного змагально-ігрового заходу "Угадай професію" заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Олена Помазова запропонувала дітлахам створити    карту країни професій:  «Багато професій буває у світі: скільки долоньок - стільки професій....». Кожен учасник залишив відбиток своєї долоньки на листі ватману та розповів про ту професію, яку він обрав для себе.

За іграми та піснями час сплинув непомітно. Головне, що малята не тільки весело та цікаво провели час в центрі зайнятості, поспівали, помалювали, але й ігровій формі отримали ази тих знань які знадобляться їм в майбутньому. Цікаво організований захід, спрямований на ознайомлення із світом професій,  сприяв  розвитку здібностей дітей, їх творчої активності та залишив у них яскраві почуття та спогади.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально