Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Акція «НІ – торгівлі людьми»

Переглядів: 1263
30.07.2018 - 14:55
 Акція «НІ – торгівлі людьми»

Сьогодні, 30 липня 2018 року, Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бахмутським міським центром зайнятості та Управлінням молодіжної політики та у справах дітей було проведено акцію «НІ – торгівлі людьми».

В зв'язку зі складною економічною ситуацією в Україні, високий рівень безробіття,  є основними умовами, що сприяють торгівлі людьми. Рятуючи свою родину, прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати притулок, добру роботу. Щороку спритні роботодавці використовують сотні таких шукачів. 

Метою  цієї акції було ще раз нагадати людям, що таке торгівля людьми, як можна уникнути цього та яку допомогу отримати і куди звернутись, якщо Ви стали жертвами торгівлі людьми.

Мешканцям міста та його гостям було роздано інформаційно-просвітницькі буклети де зазначені адреси та телефони організацій, які надають допомогу жертвам торгівлі людьми.

Кожен повинен знати свої права та гарантії на які має право, постраждалий від торгівлі людьми.

Не мовчіть – звертайтесь за допомогою і вона прийде!

30 липня 2018 року, Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бахмутським міським центром зайнятості та Управлінням молодіжної політики та у справах дітей було проведено акцію «НІ – торгівлі людьми».30 липня 2018 року, Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бахмутським міським центром зайнятості та Управлінням молодіжної політики та у справах дітей було проведено акцію «НІ – торгівлі людьми».30 липня 2018 року, Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Бахмутським міським центром зайнятості та Управлінням молодіжної політики та у справах дітей було проведено акцію «НІ – торгівлі людьми».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально