Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Відбулася позачергова 116 сесія Бахмутської міської ради

Переглядів: 1187
18.07.2018 - 18:47
Відбулася позачергова 116 сесія Бахмутської міської ради

З 1 травня 2018 р. вступили в силу зміни до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» про добровільне приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальним громадам міст обласного підпорядкування. Ці зміни розблокували процес формування ОТГ навколо міст обласного значення.

5 червня 2018 р. Бахмутський міський голова О.О. Рева звернувся з пропозицією до Опитненскої, Іванівської, Покровської, Зайцівської, Клинівської сільських рад з пропозицією розглянути можливість розвитку Бахмутськой об'єднаної територіальної громади шляхом їх приєднання до міста Бахмут.

4 липня 2018 р., після проведення підготовчої роботи, сільські голови Опитненскої, Іванівської, Покровської, Зайцівської, Клинівської сільських рад ініціювали процес добровільного приєднання територіальних громад сіл і селищ Бахмутського району до міста Бахмут Донецької обл. (Бахмутської міської об'єднаної територіальній громади з адміністративним центром у місті Бахмут).

З 9 по 12 липня в сільських громадах пройшли громадські обговорення даних ініціатив. На громадських слуханнях ініціативи сільських голів більшістю голосів були підтримані.

13 липня 2018 р. відбулися сесії сільських рад, на яких прийнято рішення про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста Бахмут.

18 липня 2018 року о 9.00 у великому залі засідань адміністративного будинку міської ради відбулася позачергова 116 сесія Бахмутської міської ради, на якій було прийнято  рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста Бахмут Донецької області».

Після прийняття цього рішення, розпорядженням міського голови буде створено спільну робочу групу, яка розробить і подасть на погодження сесій міської та сільських рад проект рішення «Про добровільне Приєднання до територіальної громади м. Бахмут Донецької області» та розробить План організаційних заходів приєднання територіальних громад сіл і селищ Бахмутського району до територіальної громади міста Бахмут.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально