Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Поховання померлих на кладовищі по вул. Ростовська буде здійснюватися лише на місцях родинного поховання або шляхом підпоховання

Переглядів: 537
06.07.2018 - 14:58
Поховання померлих на кладовищі по вул. Ростовська буде здійснюватися  лише на місцях  родинного  поховання  або  шляхом підпоховання

До уваги мешканців міста Бахмут!

Відповідно до ст. 23 Закону України від 10.07.2003  № 1102- IV «Про поховання та похоронну справу», із внесеними  до нього змінами, Порядку утримання кладовищ та інших місць поховання, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 №193,  на підставі отриманого акту санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкта – кладовища, розташованого за адресою: вул. Ростовська, м. Бахмут, Донецької обл., яке знаходиться на балансі КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БАХМУТЬСКИЙ   КОМБІНАТ  КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» (КП «БАХМУТСЬКИЙ КПП») від  06-07 червня 2018 року,  наданого Бахмутським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, на засіданні Бахмутської міської ради 27 червня 2018 року було прийняте рішення №6/115-2255 «Про повне припинення поховання померлих (закриття) на кладовищі по вул. Ростовська у м. Бахмут у зв’язку з відсутністю вільних місць для  облаштування  нових  могил  (колумбарних  ніш)» з 01.07.2018 року.

Поховання померлих на кладовищі по вул. Ростовська буде здійснюватися  лише на місцях  родинного  поховання  або  шляхом підпоховання  в  могилах  за  згодою  користувачів місць поховання.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально