Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 68 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Виїзна акція бахмутського МЦЗ для мешканців громад

Переглядів: 548
19.06.2018 - 15:28
Виїзна акція бахмутського МЦЗ для мешканців громад

В рамках співпраці з об’єднаними територіальними громадами Соледара, Сіверська та Званівки 18 червня 2018 року відбулася виїзна акція Бахмутського міського центру зайнятості для мешканців громад.

Мета цього заходу - інформування мешканців та роботодавців громад  про стан сучасного ринку праці в регіоні, перспектив його розвитку та можливості працевлаштування, надання  комплексу інформаційно-консультаційних послуг служби зайнятості.

Під час роботи в громадах фахівцями центру зайнятості жителям громад були надані консультації з питань порядку реєстрації громадян, які шукають роботу, пошуку роботи, профорієнтаційні  послуги та інформація із професійного навчання. Підприємцям Сіверська та Званівки були запропоновані грантові програми міжнародних організацій (ГО Норвезька рада в справах біженців», ГО «Людина в біді» та інші), програма Донецької ОДА «Український донецькій куркуль», надана практична допомога в заповненні заявок для участі в грантах. В Званівській сільській раді фахівці центру зайнятості надали практичну допомогу в складанні звіту по вакансіям форми  3- ПН.

Виїзна акція бахмутського МЦЗ для мешканців громадВиїзна акція бахмутського МЦЗ для мешканців громадВиїзна акція бахмутського МЦЗ для мешканців громадВиїзна акція бахмутського МЦЗ для мешканців громад

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально