Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«Територію смаколиків» відкрито!

Переглядів: 987
18.06.2018 - 11:27
«Територію смаколиків» відкрито!

На базі Бахмутській школі №10 з’явився новий осередок для спілкування та відпочинку мешканців громади – «Територія смаколиків»

Хто з вас не любить смаколики? Упевнено можна відповісти: у Східному мікрорайоні – таких немає. Відкриття «Території смаколиків» стало справжнім родинним святом, що об’єднало дітей, батьків, учителів, мешканців громади.

З чого все починалося? З ініціативи лідерів учнівського самоврядування Бахмутської школи №10, які запропонували не тільки поліпшити умови навчання приготуванню різноманітних страв, а й створити яскраву та практичну локацію, де  можна посидіти за філіжанкою кави, провести родинне свято, кулінарний конкурс. Завдяки підтримці мешканців громади в «Бюджеті участі», проект отримав перемогу.

До реалізації були залучені всі. Діти та педагоги проводили роз’яснювальну та рекламну роботу серед батьків та мешканців мікрорайону. Батьки долучились до ремонту та презентації (готували смаколики, ягідні асорті). Дівчата-старшокласниці під керівництвом учителя трудового навчання Олени Кольвашенко брали активну участь в оформлені кабінету, створювали цікаве оздоблення, презентували результати своєї праці гостям.

Завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду «ДАР» закуплено кухонні меблі. На відкриття проекту прийшли і учні, і батьки, і педагоги. Були на святі і поважні гості: Світлана Кіщенко, секретар Бахмутської міської ради, Вікторія Точена, заступник міського голови, Дмитро Рева, засновник благодійного фонду «ДАР» та Марина Рубцова, начальник Управління освіти.

Лунала музика, сяяли усмішки, команди змагалися в оформленні фруктового асорті та ліпленні вареників. Голосували всі присутні. Звичайно, перемогла Дружба. Проте свято продовжувалося частуванням усіх присутніх власноруч приготовленими варениками, ласощами.

Попереду ще багато проектів. Соціальна згуртованість мікрорайону надала впевненості – за такої потужної підтримки ми все зможемо та подолаємо!

«Територію смаколиків» відкрито!«Територію смаколиків» відкрито!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально