Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Безпека дітей на дитячому майданчику!

Переглядів: 1337
15.06.2018 - 14:42
Безпека дітей на дитячому майданчику!

Дитячі майданчики є одним з найулюбленіших місць проведення часу багатьох дітей, на яких вони могуть гратись, спілкуватись та гармонічно розвиватись. 

На території м. Бахмут розташовано 197 дитячих ігрових та спортивних майданчиків. З метою недопущення травмування дітей на дитячих майданчика щорічно на початку весняного сезону та періодично  виконавцями комунальних послуг проводиться огляди елементів майданчиків та їх  обслуговування. Обслуговування включає в себе заходи по виправленню дефектів або відновленню необхідного рівня безпеки, яки можуть бути наслідком вандалізму, неправильної експлуатації елементів майданчика або природних умов. За даними лікувальне профілактичних закладів у 2018 році на дитячих майданчиках м.Бахмут травмовано 9 дітей у віці від 2 до 10 років,   усі випадки травмування відбулися з причин недотримання правил безпеки дітьми (впав з гірки, вдарило гойдалкою, тощо).

Актуальність дитячого майданчика не залишає сумнівів. Але для того, щоб дитячий майданчик був безпечний для вашої дитини, батьки повинні стежити за дітьми. Для запобігання травм необхідно оцінити небезпечні місця на дитячому майданчику, вікові особливості обладнання. Спробувати усунути небезпеку, а так само постійно нагадувати дитині про те, що робити не можна. Ось деякі правила безпеки. 

Одяг дитини.

Коли збираєтеся з дитиною на дитячий майданчик, то не пов'язуйте йому шарф на шию і не одягайте підтяжки, тобто все те, що може обернутися навколо шиї або зачепитися за що-небудь.

На ігровому майданчику діти активно рухаються, звідси рухи повинні бути вільними, одяг не надто теплим. Взуття дитини повинно надійно застібатися, і по можливості не мати шнурків. Шнурки можуть розв'язатися, а дитина затнутися за них і нанести собі травму.

Правила поведінки на гойдалках, гірках та ігрових комплексах.

Намагайтеся не тільки спостерігати за дитиною на дитячому майданчику, а й брати участь в іграх дитини.

Якщо ваша дитина захотіла погойдатися на гойдалках, то зверніть увагу на те, щоб він зміг самостійно злізти з них. Гойдалки для малюків повинні бути оснащені сидінням зі спинкою і ременем безпеки. Найкраще при цьому знаходиться поруч з дитиною і страхувати його.

Якщо ваша дитина задумала покататися на дитячих гірках, то батькам необхідно перевірити їх безпеку. По перше подивіться, чи є бортики у гірки, поручні на сходах і чи зможе самостійно дитина подолати ці сходинки. Скат у гірки повинен бути гладким, а в нижній частині закінчуватися безпечним закругленням. У зоні приземлення не повинно бути сторонніх предметів. Не дозволяйте дітям молодше 5 років забиратися на висоту більше одного метра. Школярам може скоритися висота не більше двох метрів.

Дитячі ігрові комплекси оснащені елементами для лазіння. Ці розваги припускають у дитини деякої сили і навичок. Якщо ця розвага дитині не дається, то перевірте, щоб вона самостійно могла покинути ігровий комплекс.

Якщо ви з дитиною граєте в пісочниці, то попередньо перевірте чи чистий пісок, чи немає в ньому каменів або скла. Краще, якщо пісочниця буде мати кришку.

Якщо на ігровому майданчику дітей багато, то постарайтеся організувати гру своєї дитини з ровесниками. Старші діти можуть налякати або невдало штовхнути вашого малюка.

На дитячому ігровому майданчику  З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я:

- споживати  алкогольні і слабоалкогольні напої;

- куріння тютюнових виробів;

- псування елементів майданчика.

Звичайно, передбачити всі ситуації на дитячому майданчику неможливо. Але багато залежить від уважності батьків, від нагляду за дітьми і здібності батьків запобігти неприємності. Дотримуйтеся цих правил і тоді дитячий майданчик буде приносити тільки радість!

Якщо ви виявили несправне обладнання на дитячому майданчику, то про це ви можете повідомити відділ з питань праці Бахмутської міської ради за телефоном:  44-61-84, 44-61-91.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально