Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Впровадження медіації в освітній процес в Бахмутському НВК №11

Переглядів: 658
27.04.2018 - 10:10
Впровадження медіації в освітній процес в Бахмутському НВК №11

У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному».

У тренінгу взяли участь 24 педагоги та психологи з Донецької та Луганської областей. Місто Бахмут представляли заступник директора з ВР Бахмутського НВК №11 Олена Подопригора та практичний психолог Єлизавета Киричок.

Координатором та тренером групи була директорка Департаменту профілактики, освіти та медіації ГО «Ла Страда - Україна», медіаторка Вероніка Андрєєнкова. Вона надала учасникам тренінгу базові знання з конфліктології, миробудування та медіації в закладах освіти. Педагоги ознайомилися з цінностями та принципами медіації як інстументу вирішення конфліктів, що базується на врахуванні інтересів сторін.

Медіатори Оксана Дацко та Світлана Решетняк презентували практику медіації в закладах освіти, разом з учасниками опрацювали поняття «відновні практики», навички ведення процедури медіації та техніки «Коло».

Тренери презентували свій досвід створення та роботи Шкільної служби порозуміння та ознайомили з найкращими практиками впровадження шкільної медіації в закладах освіти України.

Основна мета програми - підготовка медіаторів/медіаторок – координаторів/ок служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному в закладах освіти.

Бахмутський НВК має можливість впроваджувати медіацію в освітній процес завдяки роботі двох сертифікованих медіаторок, створити Шкільну службу порозуміння з числа старшокласників НВК. Організатори проекту здійснюють методичний та фінансовий супровід проекту протягом 2-х років.

У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному». У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному». У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному». У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному». У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному». У м. Київ відбувся 5-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально