Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Врятуй довкілля від сміття

Переглядів: 1356
26.04.2018 - 08:25
Врятуй довкілля від сміття

Вчителі Бахмутської школи №4 школи долучилися до загальноміського екологічного заходу «Бахмутська толока», на якому очистили від сміття територію «трубного» ставка.

Земля - унікальна планета, на якій є життя. Це чудо, яке неможливо повністю осягнути і пояснити, проте, безперечно, варто берегти. Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять...

Шкільне учнівське самоврядувння провело інформаційну акцію серед мешканців мікрорайону, яку було приурочено до Дня довкілля. У ході акції учні розповсюджували яскраві інформаційні листівки «Врятуй мене від сміттєзвалища», у яких була корисна інформація про сортування паперу, скла, металу та пластику.

Проблема сортування сміття в нашій країні надзвичайно актуальна. Тим більше, з січня 2018 року, згідно Закону України «Про відходи» кожен українець зобов’язаний це робити. Сподіваємось, що ця інформаційна компанія підштовхне і місцевих жителів замислитись над майбутнім нашої планети.

Вчителі Бахмутської школи №4 школи долучилися до загальноміського екологічного заходу «Бахмутська толока», на якому очистили від сміття територію «трубного» ставка.Вчителі Бахмутської школи №4 школи долучилися до загальноміського екологічного заходу «Бахмутська толока», на якому очистили від сміття територію «трубного» ставка.Вчителі Бахмутської школи №4 школи долучилися до загальноміського екологічного заходу «Бахмутська толока», на якому очистили від сміття територію «трубного» ставка.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально