Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.

Переглядів: 1995
20.04.2018 - 17:29
«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.

У період з 13 по 19 квітня 2018 року в Школі мистецтв міста Бахмута пройшов тиждень музично-теоретичних дисциплін «Цікаве сольфеджіо». До заходів тижня увійшли: нетрадиційні уроки з сольфеджіо та музичної літератури («Незвичайний диктант», урок-казка «Зачарований ліс», уроки-подорожі «Мандрівка до країни Сольфеджіо» і «Музична подорож»), п’ятихвилинки у фойє «Як ти знаєш музику?» та бліц-інтерв’ю «Сольфеджіо у «Контакті».

Протягом тижня викладачі відділу Петриш О.В., Нестеренко К.І., Кумейко Є.А., Дружиніна Н.І. у цікавій формі, шляхом інтерактивних видів роботи спробували не тільки перевірити обсяг знань учнів з предметів музично-теоретичного циклу, а ще й урізноманітнити викладання своїх предметів та зацікавити дітей. Завершився тиждень інтелектуальною квест-грою «Космічна подорож до планети Музика». У грі взяли участь дві команди «Вега-симфонія» та «Альфа-гармонія», які склали учні середніх класів Школи. Справжня космічна карта, мандрівка до різних планет «Теосольфії», «Бельканто», «Музляндії», «Фортенуто», «Метроритмії», цікаві завдання створили захоплююче ігрове дійство.

Просуваючись від однієї Планети до іншої, учасники гри-квесту відповідали на теоретичні питання, будували інтервали та акорди, розв’язували кросворди, збирали ритмічні пазли, слухали та співали народних пісень, диригували і грали на музичних інструментах, пластично інтонували та зображували музику. А на планеті «Фарб» мандрівники розкрили свої знання в області синтезу музики та образотворчого мистецтва. На кожній зупинці, за успішне виконання завдань, учасники отримували призові бали. Ціла година веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, духу співпереживання та дружби, лідерства та перемоги – ось результат командної гри.

Переможцем стала команда «Альфа-гармонія», але задоволеними залишились усі учасники інтелектуального дійства, адже всі – і переможені, і переможці, отримали заряд неперевершеного позитиву та солодкі подарунки. Приємно, що до проведення гри долучились викладачі музичного та художнього відділень, а також працівники Школи.

Сподіваємось, що народжений сьогодні новаторський квест стане доброю традицією заходів музично-теоретичного відділу Школи мистецтв міста Бахмута.

«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.«Цікаве сольфеджіо» в Школі мистецтв.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально