Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Зустріч бахмутської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

Переглядів: 1424
18.04.2018 - 13:41
Зустріч бахмутської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк. Роман «Іду на мир», представлений для ознайомлення, присвячений сучасним подіям на Сході України.

В основу твору покладені розповіді студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка (м. Кропивницький), які були безпосередніми учасниками АТО. Роман презентовано як в різних містах України, так і за кордоном.

Цікава зустріч сприяла не тільки приверненню уваги бахмутської молоді до сучасної української літератури, а й залученню до обговорення актуальних суспільних тем. Пані Ольга відзначила, що учасники легко орієнтуються в історичних подіях і не залишаються байдужими до проблем сьогодення. Найактивніша учениця НВК №11 отримала від письменниці в подарунок книгу.

17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк. Роман «Іду на мир», представлений для ознайомлення, присвячений сучасним подіям на Сході України.17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк. Роман «Іду на мир», представлений для ознайомлення, присвячений сучасним подіям на Сході України.17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк. Роман «Іду на мир», представлений для ознайомлення, присвячений сучасним подіям на Сході України.dsc01083

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально