Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Школа розумників у «Дзвіночку»

Переглядів: 1280
18.04.2018 - 13:33
Школа розумників у «Дзвіночку»

Давня дружба та творча співпраця поєднує колективи закладів дошкільної освіти №25 «Дзвіночок» та Бахмутської школи №7, бо надзвичайно важливо допомогти дитині усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти й виховання, а все, що чекає дитину в школі, є продовженням того, чим займалися і опановували у садочку.

Першокласники школи №7 завітали до дітей старшої групи «Ромашка» на цікаве та змістовне інтелектуальне шоу «Морська школа розумників», яке провела вихователь садочка №25 Людмила Манойло.

Учасників шоу зустріла директор «Школи розумників» Золота Рибка (вихователь Марина Чапандзе), яка запропонувала пройти випробування для отримання «Сертифікату Розумника». Завдання мали різноманітну спрямованість: сенсорно – пізнавальну «Полічи і склади», «Знайди зайве», художньо - мовленнєву «Вгадай героя казки», соціально – пізнавальну «Подорож морями – океанами».

Як і в справжній школі після уроків лунав дзвоник на веселу перерву, на якій діти мали змогу погратися, відпочити та послухати пісню «Посміхнись» у виконанні вихованки дитсадка № 25 Меланії Швецової.

Після вдало пройдених випробувань кожна команда отримала від Золотої рибки «Сертифікат Розумника» та настільно-друковану гру в подарунок. Всі учасники й глядачі отримали безліч позитивних емоцій.

Такі зустрічі сприяють покращенню співпраці педагогічних колективів освітніх закладів та зміцненню дружби між першокласниками та майбутніми школярами.

Першокласники школи №7 завітали до дітей старшої групи «Ромашка» на цікаве та змістовне інтелектуальне шоу «Морська школа розумників»Першокласники школи №7 завітали до дітей старшої групи «Ромашка» на цікаве та змістовне інтелектуальне шоу «Морська школа розумників»Першокласники школи №7 завітали до дітей старшої групи «Ромашка» на цікаве та змістовне інтелектуальне шоу «Морська школа розумників»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально