Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

ПРАВО НА ЗАХИСТ МАЄ КОЖНИЙ

Переглядів: 2210
06.04.2018 - 13:52
ПРАВО НА ЗАХИСТ МАЄ КОЖНИЙ

4 березня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся перший в цьому році сумісний з представниками Благодійного фонду «Право на захист» захід для безробітних громадян . Це партнерська організація УВКБ ООН у справах біженців, яка спеціалізується на наданні безоплатних юридичних консультацій переселенцям.

В інформаційному семінарі для внутрішньо переміщених осіб взяли участь 12 осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

У своїх виступах юрист Володимир Орєхов, спеціалісти по роботі з громадами Ельвіра Ставінова та Віталій Кудринський висвітлили найбільш актуальні для внутрішньо переміщених осіб питання: реєстрація та адресна допомога, доступ до житла / землі / власності , проходження фізичної ідентифікації, одержання усіх видів документів тощо.

Аудиторія проявила чималу зацікавленість наданою інформацією, деякі громадяни отримали запрошення на індивідуальні консультації. Кожний з присутніх отримав візитки та інформаційні буклети з правової тематики.

Серед питань, які прозвучали наприкінці зустрічі, було посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Саме цій темі буде присвячений наступний семінар за участю соціальних партнерів, що відбудеться у травні 2018 року в Бахмутському МЦЗ.

ПРАВО НА ЗАХИСТ МАЄ КОЖНИЙ

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально