Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Запрошуємо до реалізацію міні-проекту «БахмутЕкофест – єднаємо громаду»

Переглядів: 1058
04.04.2018 - 07:12
Запрошуємо до реалізацію міні-проекту «БахмутЕкофест – єднаємо громаду»

Протягом минулого року ініціативна група м. Бахмута взяла участь у серії тренінгових навчань проекту «Єдина громада», що реалізується ГО «IREX» та ресурсним центром ГУРТ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головною метою проекту є сприяння згуртованості суспільства у вражених конфліктом східних областях України.

Завдяки участі у цій програмі, сформувалася  команда з активних мешканців міста, яка отримала грант на реалізацію міні-проекту «БахмутЕкофест – єднаємо громаду». Основним завданням проекту є поєднання зусиль людей різних вікових категорій, соціальних груп: дітей, молоді, внутрішньо переміщених осіб, представників комунальних служб, місцевої влади, громадських формувань, які мешкають в різних мікрорайонах Бахмуту навколо робіт з благоустрою зони масового відпочинку – території ставку «Північний».

Проект передбачає проведення наприкінці квітня 2018 року еко-квесту з наведення ладу на території ставку (розчищення берегової лінії, встановлення лавок, урн, спортивного і ігрового обладнання, висадка дерев та кущів), облаштування відкритого громадського простору, який стане майданчиком для спілкування та проведення різних заходів.

Крім того, планується проведення у червні 2018 року першого у місті Екофестивалю, де кожен учасник, незалежно від віку та статусу, зможе відчути себе часткою єдиної та дружної громади.

Термін реалізації проекту – квітень-червень 2018.

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста до сумісної діяльності з благоустрою найулюбленішої зони масового відпочинку дітей і дорослих.

	Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста до сумісної діяльності з благоустрою зони масового відпочинку дітей і дорослих.	Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста до сумісної діяльності з благоустрою зони масового відпочинку дітей і дорослих.	Запрошуємо всіх небайдужих мешканців міста до сумісної діяльності з благоустрою зони масового відпочинку дітей і дорослих.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально