Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Таланти Королівства Творчості

Переглядів: 1042
03.04.2018 - 13:42
Таланти Королівства Творчості

Кожний дошкільний заклад – це казкове королівство, у якому відбувається пошук та розвиток талантів малюків. Ця думка стала лейтмотивом другого відділення міського фестивалю «Маленькі зірочки Бахмута», організатором якого виступає Управління освіти Бахмутської міської ради. Захід пройшов на базі дитячого садка №54 «Світлячок».

Учасники з 19 дитячих садочків Бахмута змагалися у двох номінаціях – художнє читання та спів. Серед 45 номерів знайшлося місце й гуморескам, і віршам про дружбу та любов до мами, і театралізаціям, і патріотичним творам.

До складу журі ввійшли: Тетяна Коломак, головний спеціаліст Управління освіти з питань дошкільної освіти, Ірина Нікітіна, методист міського методичного кабінету, Володимир Єпік, керівник студії сучасної пісні Бахмутського міського центру дітей та юнацтва, Ірина Чамор, керівник міського методичного об’єднання музичних керівників.

Члени журі відмітили високий рівень підготовки учасників фестивалю та побажали їм подальшого творчого зростання, злетів та досягнення нових висот.

«Маленькі зірочки Бахмута»

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально