Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Відродження духовності

Переглядів: 6714
25.10.2011 - 05:53
Відродження духовності

19.10.2011 р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 12, яка відома в місті як Школа Духовності, проходив семінар педагогів-організаторів з теми «Роль педагога-організатора у формуванні духовно - моральних якостей особистості і творчого розвитку учнів».

Мета семінару - поглиблення теоретичних знань педагогів-організаторів з даної проблеми, активне використання досягнень і рекомендацій педагогічної та психологічної науки, що сприяють формуванню духовно-моральних якостей особистості.

Досвідом роботи з формування духовно-моральних якостей особистості поділилися заступник директора з виховної роботи Велитченко Г.Я., педагог-організатор школи Ткаченко А.І. У своїх виступах вони розповіли про ті сфери діяльності педагога-організатора, які сприяють вихованню та розвитку особистості, а саме:

 • організації самоврядування;
 • забезпеченню якісного рівня дозвілля учнів у позаурочний час;
 • координації роботи дитячої громадської організації;
 • максимальне залучення учнів у позакласну і позашкільну роботу;
 • методику проведення позакласних заходів;
  робота з профілактики правопорушень серед учнів та пропаганді здорового способу життя.

Присутні  побували на факультативному занятті з Християнської етики в українській культурі «Як стати краще», яке провела вчитель початкових класів Левченко Н.Г.,  виховному заході «Світ пізнаємо розумом і серцем», вчитель початкових класів Юдіна О.А., занятті клубу «Духовність» за темою «Мамине світло», керівник клубу вчитель російської мови та літератури  Драгунова Н.П.

Педагоги-організатори шкіл міста творчо попрацювали на практичному занятті «Добро і зло», яке провела практичний психолог Іванова О.С.

19.10.2011 р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 12 проходив семінар педагогів-організаторів з теми «Роль педагога-організатора у формуванні духовно - моральних якостей особистості і творчого розвитку учнів».19.10.2011 р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 12 проходив семінар педагогів-організаторів з теми «Роль педагога-організатора у формуванні духовно - моральних якостей особистості і творчого розвитку учнів».19.10.2011 р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 12 проходив семінар педагогів-організаторів з теми «Роль педагога-організатора у формуванні духовно - моральних якостей особистості і творчого розвитку учнів».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально