Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Загально-міські толоки

Переглядів: 1664
16.03.2018 - 07:15
Загально-міські толоки

До уваги господарюючих суб’єктів сфери торговельного та побутового обслуговування!

На виконання рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 14.03.2018 № 44 «Про організацію робіт щодо підготовки міста Бахмута до весняно-літнього періоду у 2018 році»  та з метою забезпечення необхідних умов життєдіяльності мешканців міста виконком Бахмутської міської ради звертається з проханням до  всіх суб’єктів господарювання прийняти участь у двомісячнику з благоустрою міста Бахмута  та загально - міських толоках 31 березня та 21 квітня.

Необхідно провести роботи з прибирання прилеглої та закріпленої території до об’єктів торгівлі, громадського харчування і побутових послуг.

Звертаємо увагу, що згідно з Правилами благоустрою у місті Бахмуті, затвердженими рішенням міської ради від 24.07.2013 № 6/41-744, керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, у володінні або на балансі яких перебувають  будинки і спорудження, зобов`язані    забезпечити своєчасне провадження робіт щодо реставрації, ремонту та фарбування фасадів  зазначених об’єктів  та  їхніх окремих елементів.  

 Біля входу до об’єкту торгівлі встановлюється урна,  фарбування якої здійснюється один раз на рік, у квітні, а також за необхідністю.

 Всі власники зобов’язані проводити прибирання не тільки біля своїх споруджень, але прибирати прилеглу територію в радіусі до 30м, з облаштованістю, посівом газонів, створенням квітників, ін., а при розташуванні об’єкта фасадом на вулицю проводити прибирання до проїзної частини вулиці.

Власники тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності зобов’язані установити урни і проводити їхнє очищення в залежності від ступеню забруднення, але не рідше одного разу на день.

За недотримання Правил благоустрою у відношенні до посадових осіб , громадян фізичних осіб – підприємців передбачені штрафні санкції  згідно

зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально