Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Чемпіонат України з волейболу

Переглядів: 2686
14.03.2018 - 12:56

З 3 по 4 березня в Бахмуті пройшли ігри 6-го етапу Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги. Волейбольний клуб "Бахмут виграв обидві зустрічі і перемістився з сьомої на п'яту сходинку турнірної таблиці.

Перша гра нашої команди и команди "Новатор-2" з Хмельницького стала дуже напруженою для вболівальників обох команд. Першу партію вихованці Олександра Мирного програли з мінімальним відривом 22:25, другу - виграли 25:15. Здавалося б, правильний підхід до суперника знайдений - але ні, знову програш 22:25 і слідом за ним перемога з таким же рахунком, але вже в нашу користь. 150 уболівальників підтримували командиУ вирішальній, 5-й партії перемога 15:11 нашої команди.

Гра з розташованої на 10-му місці командою "Колос" (Чернівецька обл) завершилася впевненою перемогою "Бахмута" - 3: 0 (25:13, 25:18, 25:14).

Менш ніж через 2 тижні стартує останній, 7-й етап чемпіонату. ВК "Бахмут" відправиться в Лубни, де зустрінеться з командою "Фаворит (6-е місце в турнірній таблиці) і з командою ХАЕС-НАЕК (13-е місце).

Вітаємо наших волейболістів і їх тренерів, та бажаємо тільки перемог!